Czeka Cię masaż? Przygotuj się do niego!

Zrezygnuj z jedzenia ciężkiego

Jeśli Cię czeka masaż Łódź, to powinieneś się do niego odpowiednio przygotować. O czym musimy pamiętać? Na pewno powinniśmy zrezygnować z jedzenia ciężkiego na półtorej godziny przed masażem. Nasze ciało w ten sposób funkcjonuje, że krew przepływa w dużo większej ilości do organów, które pracują aktualnie. Kiedy nad czymś intensywnie pracujemy, to mózg po prostu dostaje dużo więcej krwi. Kiedy zatem zjemy obiad czy też inny spory posiłek to krew trafia do układu trawiennego. Poza tym podczas masażu leżymy na brzuchu. Po naprawdę dużym posiłku będzie nam niewygodnie, a czasami nawet dochodzą do tego nudności. Zatem zdecydujmy się lepiej na jakąś małą przekąskę czy też zaplanujmy lekkie posiłku w dniu masażu.

Zdejmijmy biżuterię oraz zegarek

Kiedy zastanawiamy się nad przygotowaniem do całościowego masażu, to powinniśmy na pewno zdjąć swoją biżuterię oraz zegarek. Nie zapomnijmy o tym. Dzięki temu masażysta ma większe ple do popisu. Nie może przecież cały czas nam pomijać miejsca zawieszenia łańcuszka. Jest to także dla nas ogromny komfort.

Powinniśmy także wziąć przed masażem ciepły prysznic. Nie chodzi nam tylko o to, aby móc odświeżyć maksymalnie swoje ciało. Przede wszystkim chodzi o to, aby przygotować na wstępie nasze mięśnie oraz skórę. Ciepła woda niesamowicie relaksuje oraz także rozluźnia. Ciepły prysznic, który weźmiemy na chwilę przed masaż Łódź delikatne rozluźnienie się mięśni oraz także przekrwienie skóry sprawi, że nasze ciało znacznie szybciej się podda rękom masażysty. Co więcej niesamowicie się zrelaksujemy oraz szybciej się także odprężymy. Możemy na to liczyć. Jak widzimy na załączonym obrazku przygotować się odpowiednio musimy. Nie są to jednak jakieś trudne czynności. Raczej warto nazwać czynności te czynnościami prostymi, z którymi sobie poradzimy bez najmniejszego kłopotu. Pamiętajmy o tym i dostosujmy się do tych wszystkich ważnych informacji. Na pewno nie będziemy tego żałować.